Guestbooks (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: On
gl: Activo

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Other
gl: Outro
