Guestbooks (8.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: On
hu: Be

en: Email
hu: E-mail

en: Off
hu: Ki

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Other
hu: Egyéb

en: Guestbooks
hu: Vendégkönyvek

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: A boolean indicating whether the node is published.
hu: Logikai érték, amely a tartalom közzétételi állapotát jelzi.
