Guestbooks (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Email
is: Netfang

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
