Guestbooks (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: On
ja: オン

en: Email
ja: メール

en: Off
ja: オフ

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Other
ja: その他

en: Publishing status
ja: 掲載ステータス

en: A boolean indicating whether the node is published.
ja: ノードが掲載されているかどうかを表すブール値。
