Guestbooks (8.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: On
nl: Aan

en: Email
nl: E-mail

en: Off
nl: Uit

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Other
nl: Andere

en: Guestbooks
nl: Gastenboeken

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: A boolean indicating whether the node is published.
nl: Een binaire waarde die aangeeft of de node is gepubliceerd.
