Guestbooks (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: On
pl: Włączony

en: Off
pl: Wyłączony

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Other
pl: Inne

en: Guestbooks
pl: Księgi gości

en: Publishing status
pl: Status publikacji
