Guestbooks (8.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: On
ru: Вкл

en: Off
ru: Выкл

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Other
ru: Другое

en: Guestbooks
ru: Гостевая книга

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: A boolean indicating whether the node is published.
ru: Логическое значение, указывающее опубликован ли материал.
