Guestbooks (8.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: On
sv: På

en: Email
sv: E-post

en: Off
sv: Av

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: Other
sv: Övriga

en: Guestbooks
sv: Gästböcker

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: A boolean indicating whether the node is published.
sv: En boolesk som anger huruvida noden publicerats eller ej.
