Guestbooks (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: On
th: เปิด

en: Email
th: อีเมล

en: Off
th: ปิด

en: Other
th: อื่นๆ

en: Publishing status
th: สถานะการเผยแพร่

en: A boolean indicating whether the node is published.
th: ระบุว่ามีการเผยแพร่ความคิดเห็น
