Guestbooks (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: On
uk: Увімкнено

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Off
uk: Вимкнено

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Other
uk: Інше

en: Guestbooks
uk: Гостьові книги

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: A boolean indicating whether the node is published.
uk: Булева індикація того, чи опублікований матеріал.
