Guesthouse Lite (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Search
fi: Etsi

en: Help
fi: Ohje

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Red
fi: Punainen

en: Purple
fi: Violetti

en: Pink
fi: Vaaleanpunainen

en: Green
fi: Vihreä

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: mobile
fi: mobiili

en: wide
fi: laaja

en: Region settings
fi: Alueen asetukset

en: Footer menu
fi: Alatunnisteen valikko

en: desktop
fi: työpöytä

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
fi: Joustava, uudelleenväritettävä teema, jossa on paljon sisältöalueita ja mobiilioptimoitu ulkoasu.

en: tablet
fi: tabletti
