Guesthouse Lite (8.x-1.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Red
kn: ಕೆಂಪು

en: Purple
kn: ನೇರಳೆ

en: Green
kn: ಹಸಿರು

en: Blue
kn: ನೀಲಿ

en: Orange
kn: ಕಿತ್ತಳೆ

en: read
kn: ಓದು
