Guesthouse Lite (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Blue
ar: أزرق

en: Region settings
ar: إعدادات المنطقة
