Guesthouse Lite (8.x-1.3) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: mobile
az: mobil

en: wide
az: geniş
