Guesthouse Lite (8.x-1.3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Red
cs: Červená

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: mobile
cs: mobilní

en: wide
cs: široký

en: Region settings
cs: Nastavení regionu
