Guesthouse Lite (8.x-1.3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Home
cy: Hafan

en: Add new comment
cy: Ychwanegu sylw newydd

en: Red
cy: Coch

en: Green
cy: Gwyrdd

en: Blue
cy: Glas

en: Orange
cy: Oren
