Guesthouse Lite (8.x-1.3) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Blue
el: Μπλε

en: mobile
el: Κινητό

en: wide
el: πλατύ

en: Region settings
el: Ρυθμίσεις περιοχής

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
el: Μια ευέλικτη θεματική παραλλαγή με πολλές ζώνες, δυνατότητα αλλαγής των χρωματικών συνδυασμών και responsive, mobile-first διάταξη.
