Guesthouse Lite (8.x-1.3) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Red
et: Punane

en: Green
et: Roheline

en: Blue
et: Sinine

en: mobile
et: mobiilne

en: wide
et: lai

en: Region settings
et: Regiooni seaded

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
et: Paindlik muudetava värvigammaga mobiilisõbralik kujundusmall paljude regioonidega.
