Guesthouse Lite (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Blue
he: כחול

en: mobile
he: ניידים

en: wide
he: רחב

en: Region settings
he: הגדרות איזור

en: Search...
he: חיפוש...
