Guesthouse Lite (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: Blue
hi: नीला

en: mobile
hi: चलनशील

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
hi: कई क्षेत्रों और एक उत्तरदायी, मोबाइल-पहले लेआउट के साथ एक लचीला, पुन: प्रशंसनीय विषय
