Guesthouse Lite (8.x-1.3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: wide
jv: āmbā

en: Region settings
jv: Ngatur region
