Guesthouse Lite (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Basic Settings
nl: Algemene instellingen

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Breadcrumb separator
nl: Scheidingsteken kruimelpad

en: Red
nl: Rood

en: Purple
nl: Paars

en: Pink
nl: Roze

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Orange
nl: Oranje

en: read
nl: lezen

en: mobile
nl: mobiel

en: wide
nl: breed

en: Region settings
nl: Regio-instellingen

en: Search...
nl: Zoek...

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
nl: Een flexibel, herkleurbaar thema met meerdere gebieden en een responsieve, mobile-first lay-out.
