Guesthouse Lite (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Red
oc: Roge

en: Purple
oc: Violet

en: Pink
oc: Ròse

en: Green
oc: Verd

en: Blue
oc: Blau

en: Orange
oc: Irange

en: wide
oc: espandit

en: Region settings
oc: Paramètres de la region
