Guesthouse Lite (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Red
ro: Roșu

en: Blue
ro: Albastru

en: mobile
ro: mobil

en: wide
ro: larg

en: Region settings
ro: Setări regiune

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
ro: O temă flexibilă, care oferă posibilitatea de a fi recolorată, compusă din mai multe regiuni și cu aranjament adaptabil la dispozitivele mobile.
