Guesthouse Lite (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Red
sk: Červená

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: read
sk: prečítané

en: Region settings
sk: Nastavenia regiónu
