Guesthouse Lite (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Add new comment
ta: புதிய கருத்தை சேர்

en: Blue
ta: நீலம்

en: mobile
ta: கைபேசி

en: Region settings
ta: பிராந்தியம் அமைவுகள்
