Guesthouse Lite (8.x-1.3) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Red
vi: Đỏ

en: Green
vi: Xanh lá

en: Blue
vi: Xanh

en: Orange
vi: Da cam

en: read
vi: đọc

en: Region settings
vi: Thiếp lập vùng

en: Search...
vi: Tìm kiếm...

en: desktop
vi: màn hình nền
