Guesthouse Lite (8.x-1.4) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Search
ast: Guetar

en: Help
ast: Aida

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu
