Guesthouse Lite (8.x-1.4) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Search
da: Søg

en: Help
da: Hjælp

en: Breadcrumb
da: Brødkrumme

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Breadcrumb separator
da: Adskillelse mellem brødkrummer

en: Content Bottom
da: Indhold bund

en: Red
da: Rød

en: Purple
da: Lilla

en: Green
da: Grøn

en: Blue
da: Blå

en: read
da: læst

en: Featured
da: Anbefalet

en: mobile
da: mobil

en: Powered by Drupal
da: Drives af Drupal

en: wide
da: bred

en: Footer Bottom
da: Footer bund

en: Region settings
da: Indstillinger for region

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Highlighted
da: Fremhævet

en: Sidebar Second
da: Anden sidebar

en: Footer menu
da: Footer-menu

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
da: Et fleksibelt tema med mange regioner, nem tilpasning af farver og et responsivt, mobile-first layout.
