Guesthouse Lite (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Search
gl: Buscar

en: Help
gl: Axuda

en: Basic Settings
gl: Axustes Básicos

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Content Top
gl: Contido Superior

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior

en: Red
gl: Vermello

en: Green
gl: Verde

en: Blue
gl: Azul

en: Featured
gl: Destacado

en: wide
gl: grosa

en: Region settings
gl: Opcións de rexión

en: Highlighted
gl: Resaltado
