Guesthouse Lite (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Search
sl: Išči

en: Help
sl: Pomoč

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Red
sl: Rdeča

en: Featured
sl: Izpostavljeno
