Guesthouse Lite (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Search
sv: Sök

en: Help
sv: Hjälp

en: Basic Settings
sv: Grundinställningar

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Content Bottom
sv: Innehåll Nederst

en: Red
sv: Röd

en: Purple
sv: Lila

en: Pink
sv: Rosa

en: Green
sv: Grön

en: Blue
sv: Blå

en: Featured
sv: Framhävd

en: mobile
sv: mobil

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: wide
sv: bred

en: Footer Bottom
sv: Sidfot Nederst

en: Region settings
sv: Inställningar för region

en: Highlighted
sv: Framhävd

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: A flexible, recolorable theme with many regions and a responsive, mobile-first layout.
sv: Ett flexibelt, färgbart tema med många regioner och en responsiv layout avsedd för mobiler.
