Guidelines (1.0.1) - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: root
fi: juuri

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Created
fi: Luotu

en: Custom
fi: Oma

en: Revisions
fi: Versiot

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Items
fi: Aiheet

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Terms
fi: Termit

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Create new revision
fi: Luo uusi versio

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: Revisions for %title
fi: Kirjoituksen %title versiot

en: Revision
fi: Versio

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Revision of %title from %date
fi: Versio kirjoituksesta %title, julkaistu %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
fi: Oletko varma, että haluat ottaa käyttöön version jonka päiväys on %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
fi: Haluatko varmasti poistaa version, jonka päiväys on %revision-date?

en: Sort
fi: Järjestä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Target
fi: Kohde

en: Relations
fi: Suhteet

en: Delete all revisions
fi: Poista kaikki versiot

en: Copy of the revision from %date.
fi: Kopio versiosta päivämäärältä %date.

en: Weight value must be numeric.
fi: Painoarvon täytyy olla numeerinen.

en: Current revision
fi: Nykyinen versio

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: The parents of this term.
fi: Tämän termin isännät.

en: @date by @username
fi: @date kirjoittajalta @username
