Guidelines (1.0.4) - en to af translation catalogue (24 entries)

en: Title
af: Titel

en: Images
af: Beelde

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Required
af: Verplig

en: root
af: basis

en: Name
af: Naam

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Node
af: Mode

en: Revisions
af: Weergawes

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Optional
af: Opsioneel

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe
