Guidelines (1.0.4) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Weight
mn: Жин

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Name
mn: Нэр

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Revert
mn: Буцаах

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
