Guidelines (1.0.4) - en to pa translation catalogue (17 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Required
pa: ਲੋੜੀਦਾ

en: root
pa: ਰੂਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: Optional
pa: ਚੋਣਵਾਂ
