Guidelines (1.0.5) - en to am translation catalogue (21 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Images
am: ምስሎች

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Custom
am: ብጁ

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
