Guidelines (1.0.5) - en to et translation catalogue (59 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Images
et: Pildid

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Required
et: Kohustuslik

en: root
et: juur

en: Name
et: Nimi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: Custom
et: Kohandatud

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Items
et: Kirjed

en: Authored by
et: Autor

en: Terms
et: Terminid

en: Optional
et: Valikuline

en: Full
et: Täielik

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Switch
et: Vaheta

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Sort
et: Järjesta

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Target
et: Siht

en: Relations
et: Seosed

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Weight value must be numeric.
et: Kaalu väärtus peab olema arv.

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Preview before submitting
et: Kuva eelvade enne salvestamist

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: The parents of this term.
et: Antud termi vanemelemendid.

en: Back to content editing
et: Tagasi sisu muutmisesse

en: Leave preview?
et: Kas lahkuda eelvaatest?

en: Leave preview
et: Lahku eelvaatest

en: Leaving the preview will cause unsaved changes to be lost. Are you sure you want to leave the preview?
et: Eelvaatest lahkumisel kaovad salvestamata muudatused. Oled kindel, et soovid siit lahkuda?

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?
