Guidelines (1.0.2) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Node
hy: Նոդ

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Items
hy: Տարրեր

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
