Guidelines (1.0.5) - en to ku translation catalogue (36 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Required
ku: پێویستە

en: root
ku: ڕەگ

en: Name
ku: ناو

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Node
ku: گرێ

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Optional
ku: ئارەزوومەندانە

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: About
ku: دەربارە

en: Relations
ku: پەیوەندییەکان

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
