Guidelines (1.0.5) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Optional
my: ရွေးချယ်နိုင်သည်။

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Revert
my: နောက်ပြန်ဆုတ်

en: About
my: အကြောင်း
