Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Remove
az: Çıxart

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: None
az: Yoxdur

en: Update
az: Yeniləmə

en: Create
az: Yaradıldı

en: Original image
az: Orginal şəkil

en: Mode
az: Rejim

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü
