Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Remove
bg: Премахни

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Update
bg: Промени

en: Create
bg: Създаване

en: Mode
bg: Режим
