Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.1) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Remove
bn: অপসারণ

en: File
bn: ফাইল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: None
bn: একটিও নয়

en: Update
bn: আপডেট

en: Mode
bn: মোড

en: Width
bn: প্রস্থ
