Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Remove
da: Fjern

en: File
da: Fil

en: Edit
da: Redigér

en: None
da: Ingen

en: Update
da: Opdatér

en: Create
da: Opret

en: Original image
da: Originalt billede

en: Mode
da: Tilstand

en: Width
da: Bredde

en: Height
da: Højde

en: Link image to
da: Link billede til

en: Linked to content
da: Linket til indhold

en: Linked to file
da: Linket til fil

en: Nothing
da: Intet

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
da: Der er i øjeblikket ingen formater. <a href=":url">Tilføj et nyt format</a>.
