Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.1) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Remove
de: Entfernen

en: File
de: Datei

en: Edit
de: Bearbeiten

en: None
de: Keine

en: Update
de: Aktualisieren

en: Create
de: Erstellen

en: Original image
de: Originalbild

en: Mode
de: Modus

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Fill color
de: Füllfarbe

en: Fill
de: Füllen

en: Link image to
de: Bild verlinken mit

en: Linked to content
de: Verlinkt mit Inhalt

en: Linked to file
de: Verlinkt mit Datei

en: Nothing
de: Nichts

en: Configure Image Styles
de: Bildstile konfigurieren

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
de: Es gibt momentan keine Stile. <a href=":url">Einen neuen Stil hinzufügen</a>.

en: Crop Type
de: Zuschnittstyp
