Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: File
el: Αρχείο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Create
el: Δημιουργία

en: Original image
el: Αρχική εικόνα

en: Mode
el: Τρόπος

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Link image to
el: Σύνδεσμος εικόνας στο

en: Linked to content
el: Σύνδεσμος στο περιεχόμενο

en: Linked to file
el: Σύνδεσμος στο αρχείο

en: Nothing
el: Τίποτα

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
el: Δεν υπάρχουν αυτή τη στιγμή στυλ. <a href=":url">Προσθήκη ενός νέου</a>.
