Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Remove
fi: Poista

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Update
fi: Päivitys

en: Create
fi: Luo

en: Original image
fi: Alkuperäinen kuva

en: Mode
fi: Tila

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Link image to
fi: Linkitä kuva

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Linked to file
fi: Linkitetty tiedostoon

en: Nothing
fi: Ei mitään
