Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Remove
gu: લોપ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: None
gu: એકે નહિ

en: Create
gu: બનાવો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
