Gumlet Image Styles And Formatters (1.0.1) - en to hr translation catalogue (15 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Remove
hr: Ukloni

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: None
hr: Nema

en: Update
hr: Osvježi

en: Create
hr: Stvori

en: Original image
hr: Izvorna slika

en: Mode
hr: Režim

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Link image to
hr: Poveži sliku s

en: Linked to content
hr: Povezano sa sadržajem

en: Linked to file
hr: Povezano s datotekom

en: Nothing
hr: Ništa
